Нардеп Дубінський заперечує, що торгував “лівими” телефонами

19:05 22.10.2020

В мережі з’явилася інформація, що у 2001 році Олександр Дубінський, який зараз є нардепом від “Слуги народу”, продавав на столичному Радіоринку “ліві” телефони та “кидав” людей на гроші, заявляючи, що “кинути лоха – свята справа”. Сам народний обранець це заперечує.

Нардеп Дубінський заперечує, що торгував “лівими” телефонами

Про такий “бізнес” Дубінського розповів у Facebook відомий український блогер Олег Шарп, який десять років свого життя прожив в двох кроках від київського радіоринку. За його словами, він сам купив один з таких телефонів у Дубінського.

“Коли з’явилися перші мобіли в кінці 90-х, по дорозі з роботи іноді заглядав туди (на радіоринок, – ред.) в таємній надії придбати свій перший апарат за прийнятною ціною. І ось, в 2001-му (по-моєму) я його, нарешті, купив. Виявився він лівим LG, пропрацював пару тижнів, а потім у нього відмовили 8 кнопок з 12. Вбухавши дві зарплати в це чудо техніки, я, єстєссно, знайшов продавця і викотив рекламацію. У відповідь власник кіоску на блакитному оці заявив, що “кинути лоха” – свята справа. Мовляв, наступного разу розумнішими будеш”, – написав Шарп.

Це нібито звичайна історія для кінця 90-х – початку нульових, але є одне “але” – Шарп стверджує, що людиною, яка “кидала лохів” на радіоринку, був нинішній депутат від “Слуг народу” Дубінський.

“Суть цього homo erectus з тих пір не змінилася: 5 років Саша розводив народ на радіоринку, а потім продовжив цю справу, але вже в державному масштабі. І дуже припав зі своїм умінням до двору тим-хто-обіцяв-кінець-епохи-бідності”, – додав блогер.

Цей допис почав ширитися мережею, пізніше Дубінський зреагував на нього і почав в емоційній манері все заперечувати.

Як бачимо, Дубінський продемонстрував бездоганне знання модельного ряду LG та їх гарантійних зобов’язань. Звідки їх знає народний депутат, який раніше заявляв, що його “мама любить швидкість”, ми не знаємо.

Нагадаємо, раніше Дубінського кілька разів “спіймали” на порушенні правил ПДР. Опонентів  він також називав “лохами”. Спочатку його автівку евакуювали у центрі Києва за неправильне паркування, а через кілька днів камери зафіксували перевищення швидкості (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...