Напрацювався. У Києві вже закрили один з продуктових ринків

13:36 20.05.2020

Не пройшло і місяця після відновлення роботи ринків у столиці, а один з них – ринок “Десна” – вже закрили за недотримання санітарних норм.

Напрацювався. У Києві вже закрили один з продуктових ринків

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

Ми почали послаблення обмежень. Але, ще раз підкреслю: відкриття закладів, підприємств – це, перш за все, дотримання правил і відповідальність керівників за безпеку персоналу та відвідувачів. Наприклад, у столиці вже відкрилися 37 ринків, для яких прописаний чіткий регламент роботи. Один з них – ринок “Десна” – Держпродспоживслужба вже закрила за недотримання санітарних норм і регламентів”, – повідомив мер.

Він зауважив, що дотримання норм у столиці контролюють групи з представників Держпродспоживслужби, муніципальної варти, районної влади та працівників КП «Київблагоустрій».

Вони перевіряють роботу ринків, закладів громадського харчування. Та інших підприємств, що вже розпочали працювати. І, в разі виявлення порушень, на місце викликають наряд поліції і складають адмінпротокол. Протиепідемічні групи вже перевірили 198 об’єктів. А правоохоронці склали 46 протоколів щодо порушників.

Читайте також: Проти нічних клубів – порушників карантину склали 3 протоколи. Штраф – до 170 тис. грн

Нагадаємо, у Києві 37 агропродовольчих ринків виконали протиепідемічні вимоги та можуть працювати 20 травня (СПИСОК). 

Раніше уряд також прийняв рішення про відкриття непродовольчих ринків.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...