Напад на журналістів “Схем”: голова правління “Укрексімбанку” склав повноваження

Автор: Марія Супрун
10:39 06.10

Голова правління “Укрексімбанку” Євген Мецгер написав заяву про складання повноважень на час розслідування нападу на журналістів “Схем” у нього в кабінеті та внутрішньої перевірки в Банку.

Напад на журналістів “Схем”: голова правління “Укрексімбанку” склав повноваження

Про це йдеться на сайті банківської установи

За його словами, він зробив це, “щоб зняти хоча б частину шкоди репутації Банку та відвернути негатив по відношенню до його чудового колективу”.

Ситуація, яка виникла навколо Банку, є неприпустимою. Моя надмірно емоційна реакція та нестримана поведінка стосовно журналістів не мають виправдання. Повністю усвідомлюю свою відповідальність“, – додав Мецгер.

Він зазначив, що подальший розвиток ситуації залежить від висновків, які будуть зроблені слідством та перевіркою.

Також стало відомо, що поліція вже долучила відновлене відео до справи за фактом нападу на журналістів в “Укрексімбанку”. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський сьогодні, 6 жовтня.

Поліція вже долучила до матеріалів розслідування відео з кабінету голови правління “Укрексімбанку”, на якому зафіксовані протиправні дії групи осіб щодо журналістів “Радіо Свобода”. Найближчим часом потерпіла сторона передасть й оригінал відновленого відеозапису, який також буде долучений до матеріалів провадження в якості речового доказу та направлений на експертизу. Відомості у ЄРДР за ст. 171 «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів» за заявою журналістів було внесено ще того самого дня у понеділок, 4 жовтня. Впевнений, що розслідування не забере багато часу і незабаром буде пред’явлено погоджені прокуратурою підозри. Від себе додам, що така поведінка стосовно співробітників ЗМІ неприпустима у демократичному суспільстві й отримає належну правову оцінку правоохоронців і суду“, – сказав Монастирський.

Нагадаємо, «Схеми» відновили видалене керівництвом банку відео, поліція відкрила кримінальне провадження, а Офіс президента вже прокоментував ситуацію.

Великий Київ у Google News

підписатися