Намалювати незвичайне хобі: приходьте на безкоштовний майстер-клас з ілюстраторкою

Автор: Любава Лисичкіна
21:38 01.03

У суботу, 2 березня о 13:00 запрошуємо маленьких читачів на захопливий майстер-клас з ілюстраторкою Юлією Коломоєць.

Намалювати незвичайне хобі: приходьте на безкоштовний майстер-клас з ілюстраторкою

Як повідомляється, дізнатись про відшуковання та малювання найнезвичайніших хобі, а також вигадати та створити своє гості зможуть у Книгарні-кав’ярні Старого Лева. 

 Майстерка створена за сюжетом книги «Незвичайні хобі»: 

У вільний час Ліна ніколи не нудьгує. Адже її друзі ще ті витівники! Комусь подобається спостерігати за птахами чи доглядати за безпритульними тваринами. Хтось створює роботів або повітряних зміїв. Інші разом із своїми рідними щоранку бігають та привертають у соцмережах увагу до екології. У кожного з друзів Ліни є своє хобі, по-своєму захопливе та незвичайне. Сама дівчинка поки що вагається, яке ж обрати собі.

У цій книжці кожному хобі присвячено по три розвороти: на одному розповідається про його особливості, на другому йдеться про потрібні знаряддя, а третій розворот є зазвичай інтерактивним та інформативним. Книжка про дивовижні хобі сподобається дітям різного віку.

Юлія Коломоєць – художниця-графік, ілюстраторка. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Наразі працює у техніці комп’ютерної графіки.

  • Коли:  2 Березня, 13:00–14:00.
  • Вік: +5
  • Безкоштовно

До слова, у Києві святкуватимуть День Barbie: захід безкоштовний для дітей.

Великий Київ у Google News

підписатися