“Наливайки”, клітки, гаражі. У столиці за місяць прибрали майже 500 незаконних МАФів

10:27 04.09

Протягом серпня цього року в столиці демонтували 492 незаконні елементи благоустрою: кіоски, у тому числі так звані наливайки, засоби пересувної торгівлі, торговельні клітки, паркани, гаражі тощо, шо створювали незручності для містян, оскільки були розміщені просто посеред пішохідних зон або на зупинках громадського транспорту. Окрім цього, порушники залишали після себе купи сміття, не маючи договорів на його вивезення.

“Наливайки”, клітки, гаражі. У столиці за місяць прибрали майже 500 незаконних МАФів

Про це повідомили в комунальному підприємстві “Київблагоустрій”, пише КМДА.

Головна причина демонтажів – відсутність проєктно-дозвільної документації, кажуть комунальники. До того ж більшість незаконно встановлених тимчасових споруд ще й створювали незручності для містян, оскільки були розміщені просто посеред пішохідних зон або на зупинках громадського транспорту. Окрім цього, порушники залишали після себе купи сміття, не маючи договорів на його вивезення.

За його словами, демонтажні бригади комунального підприємства працюють у межах виробничих можливостей, але першочергово демонтують незаконні тимчасові споруди, які заважають киянам.

Окрема розмова – так звані «наливайки». Згідно із п. 1 рішення Київради № 237/237 від 17 березня 2016 року продаж алкогольних напоїв у тимчасових спорудах заборонено. Власників, які ігнорують заборону, чекає ануляція документів та демонтаж тимчасових споруд”, – зазначив Микола Бойко.

На порушників благоустрою склали 3068 приписів і 334 протоколи за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою).

загрузка...

Читайте також: Перемога довжиною в 195 днів. Громада змусила прибрати кіоск зі скверу на Політехнічній

Нагадаємо, біля ринку на Борщагівці демонтують торгові намети, що захопили дорогу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...