Найвища ялинка та пеньок із совами. Як святкуватимуть “казковий” Новий рік в Києві (ФОТО)

20:43 21.09.2020

У Києві розпочали підготовку новорічних проєктів на Софійській та Контрактовій площах. Тематикою Нового року-2021 стане казковий ліс, а головна ялинка країни буде найбільш незвичною за останні роки та ще й з великим пеньком в основі.

Найвища ялинка та пеньок із совами. Як святкуватимуть “казковий” Новий рік в Києві (ФОТО)

Про це повідомив президент Folk Ukraine, яка організовує новорічні свята, Ігор Добруцький, пише Сьогодні.

Тематика Нового року 2021 – казковий ліс. Головна ялинка країни цього разу буде дивувати всіх. В її основі буде створено великий пень, а сама ялинка буде штучною”, – розповів Добруцький.

За його словами, площа казкового пенька – 34 метри, а його діаметр приблизно 10 метрів – всередині пенька будуть різноманітні фотозони та активності.

Потрапити в нього бажаючі зможуть через великі двері і вийти, спустившись спеціальною драбиною. У пеньку відкриватимуться віконця, а з них – визиратимуть сови. Пень буде служити підставкою і на ньому ми встановимо головну ялинку країни. Ми прикрасимо її спеціальною зіркою. Висота конструкції з ялинкою – до 31 метра. Це найвища ялинка на Софійській площі”, – ділитися Добруцький.

Ялинку прикрасять тематичними іграшками – це лісові звірі, шишки, грибочки, жолуді. Плюс яскраві лампочки у вигляді свічок.

Фото: Folk Ukraine

Водночас, організатори зазначають, що новорічні свята безпосередньо залежатимуть від ситуації з коронавірусом.

Якщо все буде добре, то всі бажаючі зможуть зайти в казковий пень і зробити там яскраві фото. Але ми врахували і найгірший варіант. Якщо масові заходи будуть заборонені в місті, то люди зможуть просто помилуватися оздобленням новорічної красуні”, – пояснює Добруцький.

Навколо головної ялинки на Софійській площі розставлять п’ять фотозон зі штучними ялинками поменьше – від 8 до 10 метрів. Кожна фотозона буде з різними лісовими героями – ельфами, гномами і лісовими тваринами.

З’явиться ялинка і на Контрактовій площі, її планують прикрасити елементами Петриківського розпису.

Фото: Folk Ukraine

Нагадаємо, минулого року Новий рік на Софійській і Контрактовій площах зустріли близько 15 тисяч осіб. На Софійській площі була облаштована локація «Країна північного сяйва».

Великий Київ у Google News

підписатися