Найстаріша англомовна газета України Kyiv Post зупиняє роботу: причина

Автор: Тетяна Сененко
18:46 08.11.2021

Найстаріша щотижнева англомовна газета України Kyiv Post тимчасово припиняє випуск. До кінця року видання планують перезапустити чотирма мовами – українською, російською, англійською та арабською.

Найстаріша англомовна газета України Kyiv Post зупиняє роботу: причина

Про це НВ бізнес розповів власник видання Аднан Ківан.

«Ми зупиняємо випуск Kyiv Post і маємо намір його перезапустити. Видання виходитиме чотирма мовами – українською, російською, англійською та арабською. Ми вже набираємо команду. Сподіваюся, до кінця року проєкт буде відновлено», – повідомив він.

Мова про закриття Kyiv Post не йде, а Кідван «має намір відкрити українську редакцію». За інформацією джерела видання, «загалом під питанням англомовний Kyiv Post».

Згодом інформацію про «негайне закриття на короткий час» опублікувала Kyiv Post. Аднан Ківан висловив упевненість, що одного разу вдасться перезапустити газету «більше та краще».

Він також подякував усій команді Kyiv Post та Брайану Боннеру «за його службу Україні та незалежній журналістиці останні 25 років». Брайан Бонер, головний редактор Kyiv Post, заявив, що піде у відставку. 

Довідка. Аднан Ківан – один із найбільших і найстаріших девелоперів Одеси. Підприємець має сирійське походження, володіє підприємством Ківан-компані, яке має мережу філій в Єгипті, Нігерії і країнах Близького Сходу. Йому також належить компанія KADORR Group. Зокрема він побудував в Одесі 46 житлових комплексів Перлина, а також житлові комплекси з претензійними назвами Оазис, Дубаї в Одесі, БЦ Наполеон, ТЦ Кадорр, бізнес-центр Kadorr, бізнес центр Французький бульвар, Kadorr City Mall, торговий центр на Асташкіна, торгову галерею Kadorr. На ринку його містобудівні проєкти відомі низькою вартістю житлової площі і ігноруванням естетичних норм щодо забудови.

Великий Київ у Google News

підписатися