Найрезонансніші новини понеділка: злив даних українців, смерть дитини в таборі, ДТП з українцями в Туреччині

Автор: Галина Ворона
21:35 13.09

Серед подій понеділка, 13 вересня, читачі найбільше обговорювали злив персональних даних українців в інтернет, смерть дитини в таборі, автопригоду за участі автобуса нашими співвітчизниками в Туреччині.

Найрезонансніші новини понеділка: злив даних українців, смерть дитини в таборі, ДТП з українцями в Туреччині

Не персональні дані. В інтернет “злили” мільйони записів про українців

На одному із веб-сайтів в інтернеті виявлено базу даних жителів України, що може містити персональні дані: ПІБ, дату народження, номер телефону, населений пункт, вулицю, номер будинка та квартири.

За інформацією сайту, у базі може міститись майже 53 мільйони записів.

У зв’язку з цим до Національної поліції України направлено лист щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та вжиття відповідних заходів реагування.

У дитячому табоpі в Пущі-Водиці помеp хлопчик (ФОТО)

Трагедія сталася вчоpа, 12 веpесня. О 12:40 медична сестpа закладу побачила дитину без свідомості. Вона відpазу почала надавати хлопчикові невідкладну медичну допомогу та викликала каpету швидкої. Медики пpоводили pеанімаційні дії, але о 13:20 констатували смеpть дитини.

У табоpі чекають офіційних висновків лікаpів пpо пpичину смеpті хлопчика.

Дитину виховував батько, який має інвалідність дpугої гpупи. За інфоpмацією адміністpації, він вже виїхав до Києва. Під час пеpебування у табоpі хлопець на здоpов’я не скаpжився.

Сьогодні мають провести розтин тіла, після чого встановлять причину смерті. Похорон запланований на вівторок, 14 вересня.

У Туреччині перекинувся автобус з українськими туристами: один загиблий, багато травмованих

Туристичний автобус, який прямував з Бодрума в Денізлі, виїхав на зустрічну у провінції Мугла і зіткнувся зі студентським шатлом.

В результаті ДТП травмувалися щонайменше 35 громадян України. Загалом в ньому знаходився 41 український турист. Усіх постраждалих доставили до лікарні.

Ймовірно, водій не впорався з керуванням через серцевий напад. Він помер на місці аварії.

Великий Київ у Google News

підписатися