Найпопулярніші аудіокниги за версією Megogo: ви будете здивовані

Автор: Любава Лисичкіна
06:33 02.02

Стримінгова платформа Megogo презентувала рейтинг популярності контенту серед користувачів за 2023 рік.

Найпопулярніші аудіокниги за версією Megogo: ви будете здивовані

 Як повідомляється, серед аудіокниг за кількістю унікальних користувачів лідирувала збірка Андрія Любки «Спати з жінками», а за тривалістю прослуховування — антиутопія Джорджа Орвелла «1984».

 5 аудіокниг, які мали найбільшу тривалість прослуховувань. 

«1984», Джордж Орвелл

«1984» — один із найвідоміших антиутопічних творів. Це історія про Вінстона Сміта — працівника Міністерства Правди, яке займається постійним оновленням і переписуванням історії. Герой живе у світі подвійних стандартів, де все контролює Поліція Думок, що забороняє мислити, і Міністерство Любові, що завдає болю. Вінстон перебуває в абсурдній реальності, живе за шаблоном та крокує в колонах однакових сірих особистостей. 

«Спати з жінками», Андрій Любка

Книжка «Спати з жінками» складається з п’ятдесяти історій. Автор відверто й лірично розповідає про себе, свою й чужі країни, свої любові й своє кохання, улюблені книжки й напої. 

«Радіо Ніч», Юрій Андрухович

Як і в «реальній дійсності», ще одна революція зазнала поразки. Йосип Ротський, музичний герой барикад, змушений хоч кудись тікати, приміряючи на себе долю багатьох інших Йосипів. Його переслідують, і режимні спецслужби — це лише пів біди. Є ще недоречна любов і одна банківська таємниця, в’язничний досвід і мимовільно успішний теракт, а також розум і забуття, сміх і темрява, холод і пекло, іронія і щем. «Радіо Ніч» — найбільш гостросюжетний та водночас найліричніший твір Юрія Андруховича. 

«У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани», Андрій Любка

Це розповідь про землі й народи між Одесою та Трієстом, про краї, де починаються й не закінчуються Балкани. Автор веде приватний щоденник численних подорожей до популярних місць, столиць, але також до загублених у часі й просторі провінцій та невизнаних республік. Андрій Любка розповідає історії інколи з гумором, а інколи й по-науковому ретельно, долає кордони й ставить під сумнів стереотипи, знайомиться й свариться, шукає нічліг і вдає із себе словака — робить усе, що й треба робити, шукаючи варварів.

«Район Д», Артем Чех

«Район Д» — збірка об’єднаних спільним часом і простором історій, з яких поступово вимальовується портрет автора. У розповідях можна розгледіти риси хуторянства і космополітизму, дріб’язковості й великодушності. Водночас це груповий портрет кількох десятків більш або менш чітко прописаних мешканців згаданого черкаського району з їхніми більш або менш успішними спробами пережити несподіваний перехід від пізньорадянської до ранньонезалежної України.

Великий Київ у Google News

підписатися