Наймасштабніша креативна подія року: у Києві пройде Тиждень українського дизайну та інновацій

Автор: Любава Лисичкіна
22:43 28.02

Захід відбувається вдруге та проходить під егідою World Design Weeks, глобальної мережі, що об’єднує тижні дизайну в понад 40 містах по всьому світу.

Наймасштабніша креативна подія року: у Києві пройде Тиждень українського дизайну та інновацій

Відомо, що протягом цілого тижня в місті — в шоурумах, коворкінгах, майстернях, навчальних закладах і не тільки — проходитимуть події для дизайн-спільноти та широкої аудиторії:

  • у програмі — понад 70 майстер-класів, воркшопів, презентацій, екскурсій, лекцій, показів та інших заходів. Продумані заходи і для наймолодших.
  • Серед учасників — найвідоміші дизайнери України та авторитетні європейські спеціалісти зі світовим ім’ям. Вони поділяться своїм досвідом і проведуть майстер-класи. Хто саме буде серед запрошених спікерів, стане відомо найближчим часом.

Головною подією тижня стане найбільший Маркет з сучасного українського дизайну, що відбудеться 6 квітня в Мистецькому Арсеналі.

Маркет об’єднає представників різних сфер дизайну: промислового дизайну, дизайну інтер’єру, архітектури, графічного, предметного, fashion дизайну, меблів, освітлення, текстилю та інших. Також на майданчику дизайн-маркету свої роботи презентують молоді перспективні дизайнери й митці. Тут можна буде придбати вироби українських дизайнерів та майстрів: декор ручної роботи, прикраси, свічки, гончарні вироби, авторський посуд та багато інших ексклюзивних товарів.

Коли: 1 по 7 квітня 2024 року в Києві .

Довідково:

Тижні дизайну проводяться по всьому світу вже багато років. Формат не є новим, проте в Україні він проводиться лише вдруге.

Зауважимо, UDIW — це найбільший в Україні мультидисциплінарний фестиваль, на якому поєднались різні напрямки дизайну: промисловий, графічний, дизайн інтер’єру, архітектура, містопланування, мистецтво, мода тощо. Він дає змогу проявити себе як професіоналам, так і молодим талантам. 

Відомо, що киян запрошують на безкоштовні курси фінансової грамотності та лекції про здоров’я.

Великий Київ у Google News

підписатися