Найближчий дитсадок за 12 км. Депутатка “ЄС“ просить Міноборони дозволити дітям не військових відвідувати заклад у Семиполках

Автор: Злата Колос
19:11 11.02

Депутатка Київської облради Алла Шкуро звернулася до Міноборони з проханням дозволити дітям, батьки яких проживають на території військового містечка в Семиполках, відвідувати дитячий садочок “Берізка“, який відвідують виключно діти військовослужбовців. Іншого дошкільного навчального закладу в Семиполках нема.

Найближчий дитсадок за 12 км. Депутатка “ЄС“ просить Міноборони дозволити дітям не військових відвідувати заклад у Семиполках

Про це депутатка повідомила на своїй сторінці у Facebook.  

За її словами, родини з маленькими дітьми, які живуть на території військового містечка в Семиполках, стали заручниками ситуації: незважаючи на те, що поруч є дитячий садочок “Берізка“, діти позбавлені можливості його відвідувати, оскільки їхні батьки не є військовослужбовцями.

“І навіть незважаючи на те, що Калитянська селищна ОТГ, до складу якої входить військове містечко Семиполки, готова профінансувати перебування дітей в садочку, батькам відмовляють. Іншого дошкільного навчального закладу в Семиполках нема. Найближчий садок знаходиться за 12 кілометрів у смт. Калиті. У цих родин просто нема можливості зовсім малих дітей кожен ранок відправляти на таку відстань. В результаті, діти позбавлені можливості отримувати дошкільну освіту, незважаючи на гарантоване законом та Конституцією право“, – пояснила депутатка.

Шкуро докладе максимум зусиль для вирішення цієї проблеми.

“Переконана, що захист інтересів наших дітей та забезпечення можливості отримання ними освіти, має бути пріоритетним. І незважаючи на юридичні колізії та складнощі, сподіваюся, що ситуацію вдасться вирішити і рішення буде прийнято в інтересах малят“, – зазначила депутатка.

Нагадаємо, мешканці столиці просять побудувати дитсадок на вул. Вільямса.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...