Найбільший у Європі Різдвяний караван можна було побачити у столиці

Автор: Любава Лисичкіна
23:30 06.01

Книга рекордів України поповнилася двома рекордами, які сталися у столиці. Зафіксовано “Проведення талант-шоу у русі” та “Найбільша колона Паті басів у Європі, довжиною у 140 метрів”.

Найбільший у Європі Різдвяний караван можна було побачити у столиці Фото: Ілюстративне
Як повідомляє  Укрінформ,  “Christmas Dream” – це колона Паті басів, яка стартувала від пам`ятника засновникам Києва та зупинилася на Михайлівській площі. А також це перше талант-шоу в русі.  

 У той час, як Різдвяний караван їхав дорогами Києва, у прямому ефірі відбувся благодійний проєкт – шоу талантів “Різдвяна Мрія”. По черзі лунали пісні, які для дітей-поетів створили зіркові композитори, а виконали – Злата Огнєвіч, Віталій Козловський, Світлана Тарабарова, Ганна Трінчер, Анна-Марія, Ганна Добриднєва, гурт “Маунтін Бріз”, соліст гурту “Менсаунд” – Артем Банар.

Для проєкту близько 500 дітей-поетів створили поезію рідною мовою, і кращі з них лунатимуть на радіо у виконанні відомих зірок.

Уже на Михайлівській площі Книга рекордів України зафіксувала два рекорди: “Проведення талант-шоу у русі” та “Найбільша колона Паті басів у Європі, довжиною у 140 метрів”.

Проєкт відбувся за підтримки Українського культурного фонду.

До слова, на Львівській площі відбудеться безкоштовний різдвяний концерт.

 

Великий Київ у Google News

підписатися