Найбільший французький регіон пропонує відбудувати Бородянку за екологічними стандартами

Автор: Любава Лисичкіна
16:43 02.07

Між КОВА та регіоном Іль-де-Франс підписано Меморандум про співпрацю.

Найбільший французький регіон пропонує відбудувати Бородянку за екологічними стандартами

Як зазначається, про це розповіла Валері Пекресс, президентка регіону Іль-де-Франс, в якому мешкає 12 млн громадян країни. 

За її словами Бородянка має бути новим, екологічним і сучасним містом. 

 “Екологічне, з усіма системами, які працюють на сучасних енергоощадних технологіях. Іль-де-Франс — багатий регіон, де чимало інвестиційних компаній, а також девелоперських фірм. Я звернусь до них одразу ж, коли приїду до Франції. У стислі терміни ми запропонуємо саму концепцію і проект нового міста. Французькі експерти зможуть надати Україні власну оцінку ревіталізації зруйнованих районів, а також взяти участь у розробці генпланів, залучивши найкращий досвід урбаністики”, – зауважила Пекресс на питання про те, якою буде відновлена Бородянка.

Мадам Пекресс також зазначила, що на Київщині  наразі  перша потреба — це модульні будинки для тих, хто залишився без даху над головою. До зими всіх цих людей треба оселити у нормальних умовах.

“Тож ми з нашими експертами та фахівцями перш за все вирішуватимемо, що ми тут можемо зробити”, – додала президентка регіону Іль-де-Франс. 

До слова,  на Київщині 140 водопровідних та каналізаційних насосних станцій готові до зими.

Великий Київ у Google News

підписатися