Наглядова рада “Нафтогазу” у повному складі пішла у відставку

Автор: Тетяна Сененко
22:30 30.04

Наглядова рада “Нафтогазу” в повному складі йде у відставку. Відповідно до корпоративних процедур, які діють наразі в компанії, припинення повноважень набуде чинності 14 травня 2021 року

Наглядова рада “Нафтогазу” у повному складі пішла у відставку

Про це йдеться у заяві наглядової ради, опублікованої на сайті компанії.

“Сьогодні всі члени наглядової ради, які були присутні під час позачергового засідання, подають компанії письмові повідомлення про дострокове припинення своїх повноважень як членів наглядової ради. Відповідно до корпоративних процедур, які діють наразі в компанії, припинення повноважень набуде чинності 14 травня 2021 року.

Наглядова рада зібралася для проведення позачергового засідання як тільки її повноваження були поновлені для того, щоб забезпечити безперервність належного корпоративного врядування компанії. Ми провели зустріч з новопризначеним керівником та членами правління. Останні висловили свою занепокоєність стосовно можливості виконувати свої повноваження надалі”, – йдеться у заяві.

У наглядовій раді додали, що “скористаються наступними двома тижнями з часу подання повідомлень про припинення повноважень для надання підтримки компанії, наскільки це можливо, і щоб забезпечити належну передачу повноважень”.

Європейський Союз, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, Світовий банк і Міжнародна фінансова корпорація заявили про занепокоєння у зв’язку зі звільненням голови правління  НАК “Нафтогаз України”.

Відповідна заява ЄС і міжнародних фінансових організацій була оприлюднена сьогодні.

Раніше, Голову “Нафтогазу” Андрія Коболєва звільнили з посади на засіданні Кабміну.

Виконуючим обов’язки глави “Нафтогазу” призначено в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко. Про це написав у Telegram народний депутат від “Слуги народу” Євген Шевченко.

Нагадаємо, 7 квітня НАК “Нафтогаз України” оприлюднила звіт за 2020 рік, згідно з яким чистий збиток компанії склав 19 мільярдів гривень.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...