Нафтопереробна сфера в Україні не працює – Вітренко

Автор: Володимир Хлєбников
13:37 22.06

Внаслідок цілеспрямованих ракетних обстрілів російських окупантів зруйновано усю нафтопереробну сферу України, зараз вона не працює.

Нафтопереробна сфера в Україні не працює – Вітренко

Про це на пресконференції у Києві заявив голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко.

На жаль, ці удари почалися фактично з перших днів війни… Уся нафтопереробка в Україні зараз через масовані неодноразові атаки агресора не працює. Тепер складно забезпечувати логістику нафтопродуктів на український ринок, через що виникає їх дефіцит“, – сказав він.

Водночас Вітренко назвав умови, за яких “Нафтогаз” долучиться до розв’язання проблем із пальним в Україні.

Коли ми отримаємо повністю в управління мережу АЗС, коли вирішиться проблема з логістикою, і ми зможемо отримувати ресурс для створення національного резерву нафтопродуктів, після цього “Нафтогаз” зможе долучитися до вирішення проблем на ринку палива й забезпечувати стабільність, прозорість, справедливість цін на цьому ринку“, – наголосив голова НАК.

Читайте також: Три ракети зруйнували нафтобазу на Дніпропетровщині

Нагадаємо, з кінця квітня в Україні почався дефіцит палива на АЗС. З метою вирішення проблеми 29 квітня уряд підвищив граничні ціни на бензин і дизельне паливо на 40-43%.

17 травня уряд призупинив цінове регулювання на ринку палива. За оцінками Кабміну, після цього рішення очікувані граничні ціни на дизельне паливо будуть не вище 58 грн за літр, а ціни на бензин – не вище 52 грн за літр. При цьому в Мінекономіки заявляють, що вартість «звичайного» бензину в Україні не має перевищувати 39,86 грн/літр.

Столична влада раніше заявляла, що “до кінця травня в Києві не буде проблем з пальним“. Втім, дефіцит пального все ще відчуваєтться.

Читайте також: Нові ліміти: скільки пального можна купити на АЗС в Україні

Великий Київ у Google News

підписатися