Надзвичайна краса й ошатність. Марина Порошенко одягла відтворену вишиванку Єлизавети Скоропадської

Автор: Галина Ворона
19:16 30.12.2021

Лідерка “Євросолідарності” у Києві, депутатка Київради Марина Порошенко для участі у проєкті “Вишивка в одязі видатних українців” одягла відтворену вишиванку видатної українки Єлизавети Скоропадської. Оригінал цієї сорочки зберігається у київському Музеї Гетьманства.

Надзвичайна краса й ошатність. Марина Порошенко одягла відтворену вишиванку Єлизавети Скоропадської

Фото у надзвичайно красивій і ошатній білосніжній сорочці Марина Порошенко оприлюднила в Facebook.

Все, що не українське – малоцінне”, – цитує політикиня слова, які говорила на початку минулого століття Єлизавета Скоропадська, політична діячка, лідерка Гетьманського руху, патріотка своєї Батьківщини та донька Гетьмана Скоропадського.

За словами Марини Порошенко, вишивання було одним з улюблених занять гетьманівни. Тож вона власноруч створювала одяг, який не просто підкреслював її індивідуальність та характер, а й передавав усю її любов до України.

На моє переконання, вишиванки – це не просто одяг. Це ті, невидимі нитки, що пов’язують нас з нашою культурою та історією, посилюють наше історичне коріння та дають силу й натхнення кожному українцю йти вперед з високо піднятою головою. Шануймо та цінуймо українське!” – підсумувала депутатка.

Марина Порошенко у вишиванці гетьманівни Єлизавети Скоропадської Марина Порошенко у вишиванці гетьманівни Єлизавети Скоропадської Марина Порошенко у вишиванці гетьманівни Єлизавети Скоропадської

Читайте також: Бодігард завжди поруч: У Марини Порошенко на роботі з’явився незвичайний супровід (ВІДЕО)  

Нагадаємо, Марина Порошенко направила Віталію Кличку депутатське звернення щодо присвоєння Театру на Подолі імені Віталія Малахова.

Великий Київ у Google News

підписатися