Надії Савченко та її сестрі вручили підозру за підроблені COVID-сертифікати

19:07 29.10.2021

Екснардепу Надії Савченко та її сестрі Вірі вручили підозру за використання підроблених COVID-сертифікатів, з якими вони намагалися потрапити в Україну.

Надії Савченко та її сестрі вручили підозру за підроблені COVID-сертифікати

Про це сьогодні, 29 жовтня, повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

«Всі, хто порушує Закон, мають бути готові понести відповідальність! Незалежно, чи ви Герой України, чи екснардеп, чи просто громадянин», — наголосив Монастирський.

Нагадаємо, Савченко разом із сестрою в аеропорту «Бориспіль» намагалися використати підроблені сертифікати про вакцинацію, щоб потрапити в Україну. 

Вилучені документи направлені на проведення необхідних експертиз.

За словами очільника МВС України, лише впродовж поточного тижня правоохоронці розпочали 59 кримінальних проваджень за підроблення результатів ПЛР-тестів та сертифікатів про вакцинацію від коронавірусу. По всій країні працюють спеціальні мобільні групи, які перевіряють на справжність COVID-сертифікати та ПЛР-тести. Прикордонники використовують спеціальне обладнання, яке виявляє такі фейкові документи.

Денис Монастирський закликав громадян не купувати підроблені сертифікати про вакцинацію та ПЛР-тести.

Всі, хто задумується купити такі підроблені сертифікати, ПЛР-тести чи зробити їхню копію в спеціалізованих програмах – пам’ятайте, одне таке рішення залишить відбиток на всьому вашому майбутньому. Подумайте, скільки виникатиме проблем із роботодавцями, які бачитимуть, що ви раніше судимі? Вже не кажучи про інші труднощі, які можуть супроводжувати вас по життю через одне таке рішення“, – наголосив міністр. 

Нагадаємо, в “Борисполі” виявили понад 10 іноземців з фейковими COVID-сертифікатами.

Великий Київ у Google News

підписатися