Над ВДНГ у Києві відбудеться найбільший у Європі зимовий фестиваль повітряних куль

Автор: Марія Супрун
14:37 18.02

У Києві на найбільшій виставковій локації ВДНГ знову відбудеться фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія». Подію заплановано на 20 лютого.

Над ВДНГ у Києві відбудеться найбільший у Європі зимовий фестиваль повітряних куль

Фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія» відбудеться в форматі прив’язних польотів. Гості зможуть побачити близько двох десятків величезних аеростатів висотою з п’ятиповерхівку і зробити приголомшливі фото.

Всі, хто мріяв про політ на повітряній кулі, зможуть стати повітроплавцями в спрощеному форматі – зробити прив’язний політ на аеростаті. Повітряні кулі зможуть піднімати учасників на висоту близько 30 метрів. Під час прив’язного підйому можна побачити Національний експоцентр України в покритий снігом з висоти пташиного польоту і отримати нові емоції.

Напередодні відвідування заходу організатори просять учасників перевірити інформацію на сайті фестивалю https://balloonfest.com.ua  Якщо погода зіпсується, фестиваль буде переноситися на наступні вихідні. Головна умова для організації заходу – швидкість поривів вітру не більше 4 м/с.

Організаторами заходу є повітроплавне товариство «Монгольф’єр» і громадська організація «Українське повітроплавне суспільство».

Зазначимо, що “ВК” вже побував на одному з таких фестивалів (ВІДЕО).

Крім того, раніше кореспондент “Великого Києва” піднявся в небо та розповів, як насправді відбувається політ на повітряній кулі (ФОТО, ВІДЕО).

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...