Над трасою в Обухові збудували пандусний перехід. Для місцевих це “дорога життя”

21:10 12.11.2020

У Обухові збудували перехід пандусного типу над інтенсивною трасою Н-01 Київ — Знам‘янка. Тепер дорога на роботу буде більш безпечною для кількох тисяч мешканців міста.

Над трасою в Обухові збудували пандусний перехід. Для місцевих це “дорога життя”

Про це на своїй сторінці у Facebook написав колишній народний депутат від 94 округу Ігор Кононенко. За його словами, міст було спроектовано в 2018 році, а будівництво розпочалося в 2019 році. В тому ж році був виконаний основний об’єм робіт.

«Вітаю Обухівчан, а особливо працівників Картонно-паперового комбінату, для яких багаторічна мрія про пішохiдний перехід нарешті втілилася в життя! Під час моїх робочих зустрічей з працівниками комбінату найбільше нарікань було якраз про небезпечний перехід через широку швидкісну трасу на 43 км дороги Н-01 в Обухові», – написав він.

Цей новий сучасний пішохiдний перехід пандусного типу довжиною 150 м та шириною 3 м є ще одним результатом спільної та злагодженої роботи громади і народного депутата. Він забезпечує комфортне пересування, в том числі осіб з обмеженими можливостями, людей похилого віку, людей з маленькими дітьми.

У місці будівництва нового пішохідного мосту автомобільна дорога Н-01 розділяє житлові масиви та промислову зону м. Обухів. Щоденно переходом користуються понад 2 000 пішоходів, що прямують з місця проживання до численних підприємств, зокрема, Київського картонно-паперового комбінату.

Новозбудований міст забезпечує перехід через дорогу з високою інтенсивністю руху автомобільного транспорту, понад 12 000 автомобілів на добу.

  

Читайте також: Легендарні київські мости святкують День народження: Русанівський, Міст Метро та Міст Патона

Нагадаємо, у столиці увага прикута до будівництва Подільсько-Воскресенського мосту: там зараз встановлюють арку і прогони.

Великий Київ у Google News

підписатися