Над трасою в Обухові збудували пандусний перехід. Для місцевих це “дорога життя”

18:56 10.11

У Обухові збудували перехід пандусного типу над інтенсивною трасою Н-01 Київ — Знам‘янка. Тепер дорога на роботу буде більш безпечною для кількох тисяч мешканців міста.

Над трасою в Обухові збудували пандусний перехід. Для місцевих це “дорога життя”

Про це розповіли у Службі автомобільних доріг у Київській області.

Цей перехід пандусного типу довжиною 150 м та шириною – 3 м., розташований на 43 км дороги Н-01 в Обухові, забезпечує комфортне пересування, в том числі осіб з обмеженими можливостями, людей похилого віку, людей з маленькими дітьми.

У місці будівництва нового пішохідного мосту автомобільна дорога Н-01 розділяє житлові масиви та промислову зону м. Обухів. Щоденно переходм користуються понад 2 000 пішоходів, що прямують з місця проживання до численних підприємств, зокрема, Київського картонно-паперового комбінату.

Новозбудований міст забезпечує перехід через дорогу з високою інтенсивністю руху автомобільного транспорту, понад 12 000 автомобілів на добу.

Дорожники кажуть, що при проєктуванні пішохідного мосту враховували характер навколишньої забудови, її архітектурно-містобудівні особливості, рельєф місцевості, умови організації та безпеки руху транспорту і пішоходів. Будівництво переходу розпочали влітку 2019 р, цього року об’єкт повністю завершили.

Читайте також: Легендарні київські мости святкують День народження: Русанівський, Міст Метро та Міст Патона

Нагадаємо, у столиці увага прикута до будівництва Подільсько-Воскресенського мосту: там зараз встановлюють арку і прогони.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...