Над Києвом навис локдаун. У МОЗ говорять про перехід до “червоної зони”

Автор: Тетяна Сененко
12:56 16.03

Київ і Вінницька область мають посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень у зв’язку з наближенням до “червоного” рівня епідемічної небезпеки.

Над Києвом навис локдаун. У МОЗ говорять про перехід до “червоної зони”

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу.

“Зараз, якщо подивитися на показники в різних регіонах, достатньо напружена ситуація у Вінницькій області та Києві. Вони найближче всіх до переходу на “червоний рівень”. Тому я хочу звернутися до органів місцевого самоврядування – посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень. Можливо, ввести якісь додаткові обмеження”, – зазначив Степанов.

Так, за його словами, на сьогодні є приклад у Львові, коли після його нещодавнього візиту мер міста Андрій Садовий прийняв рішення про переведення учнів 5-11 класів на дистанційне навчання.

Нагадаємо, раніше Степанов говорив, що рівень вакцинації дуже низький, а захворюваності – навпаки, якщо більше половини регіонів України потрапить в червону зону, в країні знову можуть ввести локдаун.

Як записатись на вакцинацію – дивіться відео-інструкцію. Проте, майте на увазі, що чекати на щеплення доведеться довго.

“Великий Київ” вирішив зареєструватись на вакцинацію та розрахувати імовірну дату щеплення на порталі omnicalculator. Наша десь у період між 24. 01. 2040 та 05.12. 2056 роками

 

До слова, щеплений санлікар Ляшко зліг з коронавірусом.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...