Нацрада відбиратиме ліцензії у ZiK і 112 через суд

Автор: Тетяна Сененко
18:36 12.02

На засідання представники телеканалів не прийшли, оскільки, за словами членів Нацради, вважали, що регулятор їм повідомив неналежним чином, і просили перенести розгляд питань після завершення карантину.

Нацрада відбиратиме ліцензії у ZiK і 112 через суд

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернеться до суду щодо анулювання ліцензії каналів ZiK і 112 Україна. Такі рішення регулятор прийняв на засіданні в п’ятницю, 12 лютого, повідомляє Детектор медіа.

Звернутися до суду Нацрада планує через те, що обидва канали під час проведення кількох перевірок не надали всіх необхідних документів (зокрема, копії сіток мовлення). Таким чином, не було можливості звірити інформацію моніторингу із сіткою мовлення. Такі дії регулятор розцінив як умисні і склав відповідні акти, на основі яких і будуть сформовані звернення до суду.

Перевірки стосувалися, в тому числі, трансляції зустрічі глави політради політичної партії Опозиційна платформа – За життя, народного депутата Віктора Медведчука із президентом Росії Володимиром Путіним у Москві.

Також Нацрада оголосила кілька попереджень за розпалювання ворожнечі в ефірі, у тому числі і через марафон Пахнет Соросом і анонсу марафону Реванш соросятни. За останній регулятор оштрафував ZiK на 341 667 гривень. Крім цього, штраф в 114 тис. гривень і два попередження отримав і канал 112 Україна.

На засідання представники телеканалів не прийшли, оскільки, за словами членів Нацради, вважали, що регулятор їм повідомив неналежним чином, і просили перенести розгляд питань після завершення карантину. Тому регулятор розглядав питання про результати перевірки без участі представників.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів на п’ять років санкції проти нардепа Тараса Козака і трьох ТБ-каналів – 112 Україна, ZiK і NewsOne.

Тим часом, майже половина українців підтримують санкції, введені проти трьох телеканалів – “112 Україна”, NewsOne та ZIK, мовлення яких було заблоковано.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...