Начальник поліції Київщини розповів про рівень злочинності в регіоні

20:07 28.09.2022

Протягом останніх шести місяців криміногенна ситуація в Київській області змінилася: злочинів, у тому числі майнових, стало менше на 15%.

Начальник поліції Київщини розповів про рівень злочинності в регіоні
Світлодіодне освітлення

Про це розповів начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Він констатує загальне зменшення кількості злочинів, посилаючись на статистичні дані.

Якщо брати Київську область, це начебто не дуже багато — 15%. Але тут треба звернути увагу на те, що саме майнових злочинів (це 60 % від загальної структури злочинності) стало значно менше. Наприклад, крадіжок — майже вдвічі, грабежів — утричі, розбійних нападів — майже в чотири рази“, – цитує слова Нєбитова «Київщини 24/7».

Читайте також: Взимку слід чекати на гостей з Білорусі, РФ готує удар по Києву – військовий експерт

Зменшення кількості злочинів він пов’язує, що “війна згуртувала“.

По-друге, це пов’язано із підвищенням кількості блокпостів і взагалі нарядів сил безпеки. Якщо ми до повномасштабної війни починали із 68 нарядів груп реагування патрульної поліції, то зараз їх заступає кожен день — понад 80. Це можна побачити з протоколів затримання людей за керування автівками напідпитку. За вихідні дні ми затримуємо до 100 автівок“, – додав начальник поліції Київщини.

Раніше “ВК” писав, що в селі Гнідин Бориспільського району Київщини кримінальне тріо намагалося спалити будинок через нібито заборгованість власниці. Тепер злочинцям загрожує тривале ув’язнення.

Великий Київ у Google News

підписатися