Набираємось терпіння: стартує ремонт Індустріального шляхопроводу, рух обмежать

11:01 25.02

У столиці розпочинається перший етап капітального ремонту Індустріального шляхопроводу, а це означає, що його частково перекриватимуть не лише для автотранспорту, але й для пішоходів. Тому киянам вже слід підшукувати запасні шляхи, щоб не гаяти час у тисняві.

Набираємось терпіння: стартує ремонт Індустріального шляхопроводу, рух обмежать

Як повідомляє “Київавтодор”, на час ремонтних робіт 07:00 27 лютого до 31 травня на Індустріальному шляхопроводі частково обмежать рух транспорту. 

Розпочинається перший етап капітального ремонту Індустріального шляхопроводу. Роботи виконають у комплексі з оновленням вул. Борщагівської. Це перший капремонт автомобільної частини шляхопроводу з моменту його побудови в 1977 році.

Із 27 лютого роботи розпочинають на частині шляхопроводу в напрямку центру. Наступного тижня – розпочнуть також у напрямку Борщагівки. Під час робіт рух буде частково обмежено на 1,5 смуги на обох частинах шляхопроводу.

Також під час першого етапу обмежать прохід пішоходів на частині шляхопроводу в бік центру. Пішоходи зможуть рухатись тротуаром шляхопроводу з боку станції метро “Шулявська”.

Комунальники просять з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Читайте також: Які дороги відремонтують у столиці цього року

Нагадаємо, на Нивках, ремонтують новий міст, на якому на початку лютого виявили тріщини.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...