НАБУ оголосило у розшук скандального голову ОАСК Вовка

19:09 03.11.2020

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оголосило в розшук голову скандального Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка. Він фігурує як підозрюваний у кримінальному провадженні за фактом створення злочинної організації з метою захоплення державної влади і не з’являється на допити.

НАБУ оголосило у розшук скандального голову ОАСК Вовка
Про це повідомляється на сайті НАБУ.

Як зазначається, рішення про розшук прийнято “у зв’язку з систематичним ігноруванням повісток від органу досудового розслідування і слідчого судді, а також неявкою для участі у допиті та інших процесуальних дій”.

Читайте також: Під Офісом президента зібрались активісти в масках вовків – що вимагають 

Нагадаємо, 17 липня правоохоронці вручили підозри голові ОАСК Павлові Вовку, його заступнику Євгенові Аблову, п’ятьом іншим суддям, а також керівнику Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

Вовку інкримінують ч. 3 ст. 27, ст. 351² (організація перешкоджання діяльності Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України), ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 375 (організація ухвалення суддею (суддями) явно неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) і ч. 2 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів) Кримінального кодексу України. Підозри базуються на аналізі записів, які було зроблено в кабінеті Вовка й оприлюднено 26 липня 2019 року. У прокуратурі заявляли, що судді ОАСК системно втручалися в діяльність вищих органів влади України. У свою чергу, в ОАСК заявили про грубе втручання у свою діяльність, спроби тиску на суддів та їх дискредитації.

11 серпня НАБУ вже подавало у розшук на Вовка, чотирьох суддів ОАСК і двох ексчленів Вищої кваліфікаційної колегії суддів, оскільки вони не приходили на допити.

Зазначалося, що Павла Вовка можуть усунути з посади голови Окружного суду Києва.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...