НАБУ і Генпрокурор мають розслідувати корупцію у закупівлях вакцини – Порошенко

Автор: Марія Супрун
13:21 02.03

НАБУ і Генпрокурор мають розслідувати корупцію у закупівлях вакцини від коронавірусу.

НАБУ і Генпрокурор мають розслідувати корупцію у закупівлях вакцини – Порошенко

Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він наголосив, що ситуація із закупівлею вакцин для щеплення українських громадян від коронавірусу катастрофічна.   

«Я щойно повернувся з Прикарпаття, де критична ситуація з точки зору протидії пандемії і захисту людей. Загальновідома причина, чому це сталося. Тому що на сьогоднішній день вже більшість лікарів стверджує, що ми маємо в тому числі на Прикарпатті нові штами, а розповсюдилося це через незакритий Буковель. Тому що хтось ніяк не нажреться і ніяк не відпочине. І досі зараз Буковель працює, а власники набивають кишені», – обурюється Порошенко.

За його словами, в більшості країн світу, де розпочалася своєчасна вакцинація, темпи розповсюдження хвороби значно впали.  Водночас, медики остерігаються вакцинуватися препаратом, який привіз в Україну очільник МОЗу.

«Сьогодні забезпечення вакцинами – це змагання, коли кожна з країн за себе. Так от президент Зеленський програв це змагання в Європі, і Україна зайняла завдяки йому останнє місце. В тому числі з причин, які зазначені в Резолюції Європарламенту», – нагадав Порошенко.

Порошенко додав, в резолюції Європарламенту записано, що вони попереджають Україну негайно подолати корупцію, яка продовжує існувати у сфері охорони здоров’я. І в особливості в міністерстві охорони здоров’я. Ефективно розслідувати всі факти корупції, зокрема, при закупівлі медичного обладнання і вакцин для ковід-19.

Нагадаємо, вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. На першому етапі вакцинуються медики та бійці ЗСУ у зоні ООС. Раніше МОЗ запустив портал з питань щодо вакцинації COVID-19. Як записатись на вакцинацію – дивіться відео-інструкцію.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...