На Запоріжжі кадирівці вбили поштарів та переїхали їх танком

Автор: Ольга Даниленко
12:20 07.03.2022

Фашистські військові РФ з танку розстріляли авто працівників “Укрпошти”, які розвозили пенсії людям. Після розстрілу – додатково переїхали авто танком. Двоє загиблих.

На Запоріжжі кадирівці вбили поштарів та переїхали їх танком
оренда квартири Київ

Про це повідомив голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

Розстріл мирних поштарів стався 5 березня. Загинули чоловік та жінка. Наразі авто з тілами досі знаходиться на дорозі між населеними пунктами Єгорівка та Новоселівка.

«Співробітники УКРПОШТИ розвозили пенсії та пошту за маршрутом, який проходить через населені пункти Оріхово, Омельник, Єгорівка та Новоселівка. По дорозі між населеними пунктами Єгорівка та Новоселівка на зустріч цивільній машині виїхав танк. Водій автомобіля взяв трохи вправо, щоб пропустити військову техніку. У відповідь російські солдати здалеку відкрили вогонь по цивільному автомобілю, а потім наїхали на нього», – йдеться у повідомленні.

За словами очевидців, поштарів вбивали кадирівці.

Колеги досі не змогли забрати тіла колег, адже військові РФ постійно патрулюють територію.

powerukraine

«Прибувши на місце трагедії вони встигли тільки сфотографувати місце події, бо почали з’являтися танки окупантів і залишатися на цьому місці було небезпечно для власного життя», – повідомив голова ОДА.

Керівництво Запорізької обласної військової адміністрації звернулося до мешканців аби кожен укріплював свої домівки й всі гуртувалися проти агресора.

«Якщо ми сьогодні не відреагуємо на звірячі дії загарбника, то завтра вони зроблять те саме з вами та вашою сім’єю», – закликали в ОДА.

Як повідомляє Генштаб, станом на ранок 7 березня, противник продовжує наступальну операцію проти України.

Нагадаємо, на Київщині фашисти взяли людей у полон.

Великий Київ у Google News

підписатися