На залізничному вокзалі влаштували свято світла: пасажирам роздадуть 25 тисяч свічок

Автор: Галина Ворона
11:45 11.02.2023

На Київському центральному залізничному вокзалі відбулось свято на честь запуску гуманітарного проєкту Light for Ukraine (“Засвітимо Україну”). Створили його “Укрзалізниця” разом з партнерами — медіакомпанією “What Took You So Long?” та українським благодійним фондом “PEREMOGA”.

На залізничному вокзалі влаштували свято світла: пасажирам роздадуть 25 тисяч свічок

Про це “Укрзалізниця” розповіла у своєму Телеграм-каналі.

7 українських виконавців — Люся Кава, DEMCHUK, Leroy, ULIANA ROYCE, Мiша Романова, АККО квартет та ТamerlanAlena — співали для всіх пасажирів та гостей міста, нагадуючи про те, що радості завжди є місце — навіть тоді, коли вороги нашої країни хочуть занурити її в темряву.

Тому, як символ незламності українців в будь-яких умовах, 25 тисяч синьо-жовтих свічок з написом “Справжнє світло в серці кожного українця” вже скоро поїдуть з Києва до регіонів, що найбільше страждають від російських атак.

Пасажири “Укрзалізниці” отримуватимуть їх на рейсах при виході з вагонів.

Свічки можуть горіти впродовж 90 годин, а наша любов до пасажирів і повага до всіх українців, які наближають нашу перемогу, кожен на своєму полі бою — горітиме завжди”, – кажуть залізничники.

Читайте також: Кожному службовцю по акваріуму: у київському офісі «Укрзалізниці» оголосили закупівлю послуг догляду за рибами на пів мільйона

Нагадаємо, “Укрзалізниця” отримала Еuropean Railway Award: за що вручається нагорода.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин