На залізничному вокзалі дітям пропонують зіграти в інтерактивну гру-ходилку, яка вчить оминати загрози

Автор: Галина Ворона
14:54 24.06

Літні канікули — пора пригод. Та, на жаль, діти і підлітки часто вибирають для дозвілля місця, де можуть чаїтися різноманітні небезпеки. Дізнатись про такі місця можна на столичному вокзалі, зігравши в інтерактивну гру-ходилку про безпеку “Кроки (не) в усі боки”. Окрім підвищення знань про безпеку, ця гра допоможе маленьким пасажирам ще й весело та з користю провести час в очікуванні потяга.

На залізничному вокзалі дітям пропонують зіграти в інтерактивну гру-ходилку, яка вчить оминати загрози

Про це повідомляє UNICEF Ukraine.

У цю гру може зіграти кожен охочий на локації наземного переходу між Центральним та Південним вокзалами до 31 серпня 2024 року. 

Гра охоплює чотири важливі теми: безпечну поведінку на воді, поводження з вогнем і на залізниці та правила мінної безпеки. У неї можна пограти за прикладом настільних ігор — з клітинками, ходами та яскравими персонажами, які супроводжують дитину впродовж усієї гри.

Покрутивши барабан та пересуваючись ігровим полем, що розміщене на підлозі вокзалу, підліток оминає різноманітні загрози, а також отримує вказівки, як треба і як не треба вчиняти.

Гра має на меті переконати дітей і підлітків, що ризикувати здоров’ям — це не круто, і навчити їх поводитися в безпечний спосіб під час відпочинку на канікулах”, — сказала керівниця секції захисту прав дітей ЮНІСЕФ в Україні Джин Чой.

Читайте також: Ворог вербує підлітків для скоєння диверсій: що потрібно знати про небезпеку в інтернеті

Нагадаємо, другокласник врятував себе і свого песика після вибуху у багатоповерхівці у Білій Церкві.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин