На Виноградарі терміново ремонтують газогін – 38 будинків залишились без газу, 192 – без гарячої води

12:39 23.09

На котельнях у Подільському районі терміново почали ремонтувати газогін, тому тимчасово відключили газ у 38 будинках на вулиці Газопровідній і припинили постачання гарячої води до 192 житлових будинків у частині району. Послугу обіцяють відновити завтра.

На Виноградарі терміново ремонтують газогін – 38 будинків залишились без газу, 192 – без гарячої води

Зокрема, як повідомляє “Київгаз”,  з технічних причин обмежено розподіл газу в 38 будинків по вулиці Газопровідній в Подільському районі. Це пов’язано з ремонтними роботами на газопроводі по проспекту Правди, 82, які почалися сьогодні, 23 вересня.

Відновити газопостачання обіцяють відразу після завершення ремонтних робіт на газопроводі.

Жителів будинків і квартир «Київгаз» просить перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами і на момент пуску газу забезпечити доступ працівників підприємства до газових приладів своїх будинків.

Крім того, “Київтеплоенерго” повідомляє, що для проведення невідкладних  робіт на газопроводі  відключили районну котельню «Виноградар» і 7 квартальних котелень. Ремонтні роботи проводить АТ «Київгаз».

Завершити роботи та відновити постачання гарячої води планують до кінця доби 24 вересня 2020 року.

загрузка...

Детальна інформація про причини відключення гарячої води та терміни її відновлення – у Центральній диспетчерській з питань ЖКГ за номером телефону: 15-57 (зі стаціонарного телефону) або (044) 500-15-57 (з мобільного).

Читайте також: Розпломбування лічильника онлайн – як це робити правильно

Нагадаємо, частині Оболоні і Пущі-Водиці тимчасово відключать газ – причина (АДРЕСИ).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...