На вихідні зміняться маршрути тролейбусів і автобусів, що курсують Борщагівською і проспектом Бандери (СХЕМИ)

Автор: Галина Ворона
16:00 25.06.2021

Цими вихідними для громадського транспорту закриють ділянки вулиці Борщагівської і проспекту Степана Бандери, де триває капітальний ремонт. Тролейбуси і автобуси, маршрути яких пролягають даними ділянками, курсуватимуть зміненими трасами.

На вихідні зміняться маршрути тролейбусів і автобусів, що курсують Борщагівською і проспектом Бандери (СХЕМИ)

Про це повідомляє “Київпастранс”.

Капітальний ремонт вулиці Борщагівської

З 00:01 26 червня до 15:00 28 червня  буде закрито рух громадського транспорту по вул. Борщагівській на ділянці від Повітрофлотського шляхопроводу до вул. Вадима Гетьмана – на цей період буде змінено маршрути автобусів № 1-Т, 2, 3-Т, 118.

Автобуси курсуватимуть:

  • № 1-Т, 3-Т відповідно – від вул. Симиренка та просп. Леся Курбаса до вул. Борщагівської за діючими маршрутами, далі – Індустріальний пров. – вул. Вадима Гетьмана – просп. Перемоги – вул. Саксаганського – вул. Старовокзальна, в зворотному напрямку – вул. Старовокзальна – вул. Жилянська – вул. Симона Петлюри – вул. Саксаганського – просп. Перемоги – вул. Петра Нестерова – вул. Антона Цедіка – вул. Олександра Довженка – вул. Вадима Гетьмана – вул. Борщагівська, далі за діючими маршрутами.
  • № 2 – від вул. Булгакова до просп. Перемоги за діючим маршрутом, далі – розворот на Повітрофлотському шляхопроводі – просп. Перемоги – вул. Петра Нестерова – вул. Антона Цедіка – вул. Олександра Довженка – вул. Вадима Гетьмана – вул. Борщагівська, далі за діючим маршрутом;

 

  • № 118 – в напрямку руху до ст. м. «Політехнічний інститут» від ст. м. «Чернігівська» до просп. Перемоги за діючим маршрутом, далі – вул. Петра Нестерова – вул. Антона Цедіка – вул. Олександра Довженка – вул. Вадима Гетьмана – вул. Олекси Тихого – вул. Гарматна – просп. Перемоги, далі за діючим маршрутом.

Капітальний ремонт проспекта Степана Бандери

З 22:00 25 червня до 15:00 28 червня рух тролейбусів по просп. Степана Бандери та вул. Олени Теліги (на ділянці від просп. Героїв Сталінграда до вул. Ольжича) буде закрито – у цей час буде змінено маршрути тролейбусів № 25, 27, 29, 30, 31, 34.

Рух тролейбусів буде організовано:

  • № 25 – від просп. Свободи до ст. м. «Лук’янівська»;
  • № 29,31 відповідно – від ст. м. «Дарниця» та вул. Милославської до ст. м.«Мінська»;
  • № 27, 30 відповідно – від ст. «Київ-Волинський» та вул. Кадетський Гай до вул. Ольжича;
  • № 34 від вул. Північної до просп. Степана Бандери.

Збільшується кількість рухомого складу на тролейбусному маршруті № 47 та подовжується режим роботи автобусів № 21, 101.

Маршрути заїздів та виїздів тролейбусів №29,30,31,37, 37-А,47,50,50-К та 91-Н Куренівського ТРЕД та № 25 ТРЕД № 2 буде змінено.

З 06:00 26 червня до 15 серпня рух тролейбусів в районі залізничної станції «Зеніт» (зі сторони ст. м. «Почайна») буде закрито.

Після завершення робіт по просп. Степана Бандери, орієнтовно з 15:00 28 червня до 15 серпня рух тролейбусів № 29, 31, 34 буде організовано відповідно – від ст. м. «Дарниця», вул. Милославської та вул. Північної до вул. Олександра Довженка (до Дегтярівського шляхопроводу).

Для зручності пасажирів маршрутам присвоєно номера 29-Д, 31-Д, 34-Д.

Читайте також: +47ºС в кабіні: у Києві водій трамвая зомлів прямо під час руху 

Нагадаємо, на проспекті Степана Бандери частково обмежать рух із 25 до 28 червня: схема.

Великий Київ у Google News

підписатися