На вулицях Києва за рік додалось майже 1500 камер відеоспостереження

Автор: Галина Ворона
17:54 27.06

На столичних вулицях торік облаштували 1478 камер відеоспостереження в межах Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року.

На вулицях Києва за рік додалось майже 1500 камер відеоспостереження

Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Зазначається, що загалом на початок 2022 року комплексна система відеоспостереження Києва налічувала 7848 камер відеоспостереження.

Зокрема, на вулицях та проспектах встановлено 89 камер, на дорожньо-транспортних мережах – 43 камери з інтелектуальною аналітикою дорожнього руху, на основних в’їздах-виїздах з міста – 265 камер, у Подільському, Дарницькому, Оболонському, Соломʼянському, Голосіївському, Святошинському районах – 330 камер.

На перехідних, завантажених та кінцевих станціях метрополітену встановлено 305 камер, у столичних закладах освіти – 41 камера, на окремих маршрутах столиці та локаціях, погоджених з Управлінням екології та природних ресурсів – 395 камер і 10 автономних комплектів відеоспостереження.

Проєкт реалізовувався у рамках Комплексної міської цільової програми “Електронна столиця” на 2019-2022 роки та громадського проєкту № 1017 “Безпечні вулиці Турецького Містечка (2 черга)”. На реалізацію програми з розвитку комплексної системи відеоспостереження та систем забезпечення безпеки Планом заходів було заплановано 100 млн грн.

Окрім цього, в рамках реалізації проєкту щодо посилення безпеки та цивільного захисту міста Києва підсилено матеріально-технічне забезпечення підрозділів КАРС “Київська служба порятунку”, проведено навчання з охорони праці для рятувальників.

Також придбано програмно-апаратні комплекси в рамках проєкту зі створення ситуаційного центру протидії загрозам у столиці.

Загалом у 2021-му на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року в сфері безпеки було передбачено 3 проєкти на суму 300,1 млн грн.

Читайте також:  Виключати не можна: Кличко про загрозу Києву з боку Білорусі

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко не виключає пониження температури в оселях киян узимку.

Великий Київ у Google News

підписатися