На вулиці Тулузи планують збудувати сучасний стадіон. Зараз там смітник

Автор: Марія Супрун
12:25 15.10

Днями комісія з проведення осіннього місячника з благоустрою побувала на Микільській Борщагівці, аби перевірити, як відбуваються роботи з посиленого прибирання міста у Святошинському районі.

На вулиці Тулузи планують збудувати сучасний стадіон. Зараз там смітник

Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, який очолює контрольну комісію.

Значна кількість місць стихійного накопичення сміття, купи листя та гілля після обрізки, великі занедбані території, локації відпрацьованих шин. На вулиці Ромена Ролана працює пункт прийому вторсировини, який не відповідає жодним санітарним нормам. Такі найбільші порушення виявили у Святошинському районі під час виїзного обстеження.

«Ситуація в одному з найбільших спальних районів столиці – не з кращих. Ці купи сміття біля будинків, шини, великі занедбані території, як стадіон на Тулузи. Його потрібно негайно відновити, нехай діти займаються спортом. Нині там все поросло травою, тоне в смітті. Немає нічийних територій, а є безвідповідальні господарі», – наголосив Кулеба.

Він доручив відпрацювати проблемні локації у триденний термін. Виконання завдань комісія перевірить у листопаді після завершення кампанії з посиленого прибирання міста та впорядкування міського простору.

Нагадаємо, раніше святошинці отримали новий стадіон вартістю 3 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися