На втілення новаторських проєктів можна отримати 80 тисяч доларів США

Автор: Галина Ворона
07:37 03.12.2023

Українська молодь може отримати від 25 тисяч до 80 тисяч доларів США на втілення своїх найкреативніших та найсміливіших проєктів.

На втілення новаторських проєктів можна отримати 80 тисяч доларів США

Як повідомляє Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА, таке фінансування передбачає грантовий конкурс “Сміливі ідеї”, який підтримує новаторські проєкти, що виходять за рамки стандартних ідей.

Важливо, щоб подана ініціатива відповідала пріоритетам програми, сприяла розвитку потенціалу молоді віком 10–35 років та втілювалась на підконтрольній території України.

Пріоритетні напрямки грантового конкурсу “Сміливі ідеї” 

  • Проєкти, спрямовані на покращення ставлення до людей з відмінностями на основі ідентичності. Зокрема, проєкти щодо рівного доступу чоловіків та жінок до соціальних, економічних і політичних ресурсів і можливостей.
  • Комплексні програми залучення молоді до молодіжного лідерства, які включають не лише навчальний компонент, а й добре сплановані механізми підтримки молоді у післятренінговий період для практичного застосування отриманих знань.
  • Проєкти, які відкривають молоді доступ до економічних можливостей та розвитку робочого потенціалу.
  • Якісні програми, що спрямовані на підвищення рівня спроможності молоді у сфері перевлаштування, де основний фокус — високий відсоток молоді, яка завдяки запропонованому підходу, знайде роботу.
  • Проєкти, що посилюють практичне застосування знань та навичок молоді після тренінгів з громадянської активності та soft skills.
  • Інноваційні рішення у сфері відновлення формальної та неформальної освіти, підвищення якості освіти, включно зі школярами молодшого віку.
  • Активності з залучення молоді до ініціатив, що сприяють просуванню доброчесності на національному, регіональному, місцевому та інституційному рівнях.

Дедлайн подачі заявок : 27 травня 2024 року до 23:59 за київським часом.

Хто може претендувати на грант

  • благодійні організації та фонди, громадські об’єднання (громадські організації, громадські спілки), які зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації;
  • молодіжні громадські організації та організації, які реалізують молодіжні ініціативи (МГО);
  • українські представництва міжнародних організацій, зареєстровані як юридичні особи в Україні та мають статус неприбуткової організації.

Читайте також: “Власна справа”: скільки киян отримали гранти на свій бізнес

Нагадаємо, столичні підприємці найчастіше перевозили свої компанії в інші регіони з початком повномасштабної війни. Водночас Київ прихистив найбільше в Україні релокованих підприємств.

Великий Київ у Google News

підписатися