На Володимирській гірці хочуть звести готель – місто подасть до суду на забудовника

15:08 24.06

Володимирська гірка опинилась під загрозою забудови. Компанія «Етрекс», що намірилась звести готельний комплекс у цій історичній частині столиці, не змогла отримати дозвільних документів від міста і пішла до суду. Пройшовши декілька інстанцій, забудовник добився свого – суд зобов’язав місто надати містобудівні умови та обмеження для проектування готельного комплексу. Влада Києва збирається оскаржувати це рішення у Верховному суді України.

На Володимирській гірці хочуть звести готель – місто подасть до суду на забудовника

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, коментуючи рішення апеляційного адмінсуду, який зобов’язав Департамент містобудування і архітектури надати ТОВ “Етрекс” містобудівні умови та обмеження для проектування готельного комплексу на Володимирському узвозі.

Справді, є таке рішення Шостого апеляційного адміністративного суду. Але міська влада з цим рішенням категорично не згодна. І зараз ми готуємо всі необхідні документи, аби оскаржити його у Верховному суді України. Хочу наголосити, що Департамент містобудування та архітектури КМДА неодноразово відмовляв у наданні компанії “Етрекс” містобудівних умов та обмежень для проектування готельного комплексу. Нагадаю, ця територія відноситься до буферної зони Софії Київської та перебуває під охороною ЮНЕСКО”, – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що і Окружний адміністративний суд Києва відмовив ТОВ “Етрекс” у задоволенні позову щодо надання містобудівних умов. Проте апеляційний суд вирішив інакше.

На жаль, суди часто без необхідних галузевих знань, зокрема, у сфері містобудування, ухвалюють рішення, що потім впливають на зовнішній вигляд столиці. А забудовники користуються недосконалим законодавством для отримання за допомогою судів різних дозвільних документів. Хочу підкреслити: місто не дозволить звести готельний комплекс на Володимирському узвозі. І буде оскаржувати рішення Шостого апеляційного адміністративного суду у Верховному суді”, – підкреслив Віталій Кличко.

Читайте також: Фото дня. Новий 18-метровий фонтан у парку “Володимирська гірка” 

загрузка...

Нагадаємо, забудовник має знести зайві поверхи у новобудовах на Стеценка за рішенням суду.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...