На війні загинув засновник батальону «ОУН» Микола Коханівський

Автор: Любава Лисичкіна
21:34 10.06

Інформацію про смерть Коханівського підтвердила його дружина Катерина. Йому було 53 роки.

На війні загинув засновник батальону «ОУН» Микола Коханівський
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив заступник командира батальйону ОУН Андрій Пастушенко та дружина дисидента Степана Хмари Роксолана Хмара 

Відомо, що військовий загинув в окопі. Про дату поховання інформації немає.

«Він був найкращим із найкращих. Він був Другом, соратником, рідним із найрідніших. За що нам це все?! Він, який воював із 14 року, був командиром ОУН, який, як зіницю ока, беріг кожного воїна. Вони йому не дали створити батальйон ОУН і бути комбатом, там, де він був на своєму місці. Мій Степан був першим номером у цьому батальйоні. І наш Тарас теж був там, на початку повномасштабного вторгнення», — написала Роксолана Хмара.

Наразі на сторінці дружини Коханівського, Катерини, друзі та знайомі пишуть про біль втрати, співчуваючи жінці.

Микола Коханівський — український військовий та громадський діяч, керівник громадської організації «Добровольчий рух ОУН».

Коханівський брав участь у парламентських виборах 2012 року — балотувався в 97-му мажоритарному окрузі (Київська область) від Конгресу українських націоналістів. Проте в підсумку набрав трохи більш як 1% голосів виборців.

Під час Революції гідності він очолив одну із сотень Самооборони Майдану, яку сформували переважно з членів ОУН — націоналістичної організації, до якої на той час належав і він сам. З початком російсько-української війни він брав участь в АТО, зокрема захищав Донецький аеропорт.

 

Великий Київ у Google News

підписатися