Як повідомляють організатори, виставку створено для того, щоби привернути увагу людей до зменшення популяції тварин, а школярів та студентів заохотити до кар’єри в науково-дослідній сфері.
“Ви оціните серце бика, яке в п’ятеро більше за людське, дізнаєтеся, чому страуси – найшвидші бігуни, яка особливість північних оленів допомагає їм вижити взимку та на що здатен язик жирафа”, – зазначають організатори.
На гостей експозиції також чекатиме феєричний експонат – тіло реальної людини.
Оригінальна ідея анатомічної виставки в Ґунтера фон Гаґенса з’явилася, коли для його Інституту пластинації вперше пожертвували тіло горили з німецького зоопарку. А потім іще й жирафа та слона. Поповнювати експозицію з роками вдавалося завдяки участі у ветеринарних програмах та співпраці із зоопарками. Тільки над жирафом автори працювали понад два роки. Варто зазначити, що всі тварини, чиї тіла використали для створення виставки, померли природною смертю.
Виставка триватиме у 4 павільйоні ВДНГ (проспект Академіка Глушкова, 1) до 31 грудня 2020 року. Для безпеки відвідувачів на території виставки діятиме масковий режим, проводитимуть температурний скринінг, а також у залах будуть встановлені санітайзери. Передзамовлення квитків тут.
Нагадаємо, минулого року науково-пізнавальна виставка «Всесвіт тіла: Цикл життя» шокувала українців. Побачити тіла справжніх людей, збережені за допомогою особливого методу бальзамування – пластинації – з’їжджалися з усіх куточків країни. Цього року організатори привезуть із Німеччини не менш захопливу експозицію – тіла тварин. Завдяки унікальності експонатів кожний відвідувач зможе роздивитися всі системи організму у тривимірному вигляді.