На ВДНГ відбудеться фестиваль повітряних куль

13:10 01.12.2020

Організатори фестивалю повітряних куль «Монгольф’єрія», який мав відбутися у листопаді, через погодні умови перенесли захід на 2 грудня. Фестиваль відбудеться на ВДНГ в денний час з 13:00 до 16:00. Повітряні кулі та учасники будуть перебувати під відкритим небом на величезному полі, розміром як 9 футбольних майданчиків.

На ВДНГ відбудеться фестиваль повітряних куль

Учасники фестивалю побачать величезні повітряні кулі в музичному супроводі. Висота аеростатів порівнянна з п’ятиповерхівкою, а підніматися вони будуть на 30 метрів. Всі, хто придбав відповідні квитки раніше, зможуть зробити підйом на повітряній кулі. На локації працюватимуть фотографи, які зроблять якісні знімки для учасників.

Організатори просять учасників дотримуватися маскового режиму і фізичної дистанції. Детальна інформація на сайті заходу.

Зазначимо, що проведення фестивалю також планується на 18 грудня. “Великий Київ”, як інформаційний партнер, розіграє квитки на цей день. Стежте за повідомленнями на Facebook-сторінці “ВК”.

Фестиваль теплових аеростатів організовує повітроплавне товариство «Монгольф’єр» і громадська спілка «Українське повітроплавне суспільство». Захід відбудеться з нагоди річниці запуску першого повітряної кулі в історії людства. 237 років тому брати Монгольф’є запустили свій винахід в Парижі. З тих пір почалася епоха повітроплавання, яке з кожним роком стає все більш популярним видом культурного відпочинку.

Нагадаємо, раніше кореспондент “Великого Києва” піднявся в небо та розповів, як насправді відбувається політ на повітряній кулі (ФОТО, ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися