На Троєщині збирають підписи за створення скверу на місці стихійного ринку на Маяковського

Автор: Любава Лисичкіна
14:46 17.07

Стихійний ринок на проспекті Маяковського, 60/10 працює із порушенням всіх можливих санітарних норм.

На Троєщині збирають підписи за створення скверу на місці стихійного ринку на Маяковського Фото: Ілюстративне
Як повідомили у «Європейській  Солідарності»,  збір проходитиме спільно з активістами Деснянського району.
 
“Стихійний ринок на проспекті Маяковського, 60/10 працює із порушенням всіх можливих санітарних норм. Питання щодо розірвання договору з орендарем земельної ділянки, де розташований “ринок”, неодноразово порушували місцеві жителі. Я ініціював відповідний проєкт рішення, і більшість депутатів Київради його підтримали”, – розповідає заступник голови фракції «Європейська Солідарність» в Київраді Олександр Погребиський.
За його словами, під час особистого прийому громадян спільно з активістами району було напрацьовано дорожню карту щодо створення скверу замість колишнього стихійного ринку. Наразі   складено  план дій.  
 
Депутат наголошує, що фракція «Європейська Солідарність» в Київраді повністю підтримує цю ініціативу й надаватиме необхідну консультаційну та організаційну допомогу активісткам для створення скверу.
 
Нагадаємо, проблема із земельною ділянкою по просп. Маяковського, 60/10, яка не вирішувалась роками, нарешті досягла свого логічного розв’язання після втручання депутата, заступника голови фракції “Європейська Солідарність” Олександра Погребиського.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...