На території Roshen Winter Village встановлюють ялинку – дата відкриття

17:57 18.11.2020

30 листопада в оновленому форматі розпочне роботу Roshen Winter Village, що знаходиться на території парку Roshen Plaza у Києві на Деміївській площі (пр. Науки, 1).

На території Roshen Winter Village встановлюють ялинку – дата відкриття

Тут буде працювати ковзанка на відкритому повітрі, в центрі якої вже починають встановлювати новорічну ялинку, повідомляється на сайті компанії.

Площа ковзанки становить майже 2 тис кв м., що дозволить безпечно проводити час на свіжому повітрі, дотримуючись дистанції. Окрім того, для зменшення можливості скупчення людей в новому сезоні на ковзанці буде організована електронна черга.

Нагадаємо, ковзанка розміщена в новому парку Roshen Plaza, створеному в рамках проекту реконструкції та благоустрою Київської фабрики Рошен. Весь простір нового парку розвивається вздовж головної доріжки, що звивається серпантином навколо ковзанки та веде до площі. Ковзанка оточена амфітеатром з гранітних брил, поміж рядами яких ростуть дерева. Дерева слугують бар’єром від шуму та вітру і створюють довкола ковзанки атмосферу, що зовсім на схожа на решту Деміївської площі. 

Кажуть, що ковзанка Roshen найатмосферніша в місті. Минулого року “Великий Київ” це перевірив – дивіться наш відеорепортаж.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...