На Теремках демонтували близько 40 МАФів

11:28 22.10

У Голосіївському районі міста комунальні служби здійснили рейд по нелегальним торгівельним точкам. Загалом було розібрано та вивезено близько 40 незаконних споруд.

На Теремках демонтували близько 40 МАФів
Про це повідомив виконуючий обов’язки директора КП “Київблагоустрій” Микола Бойко.
Зазначається, що близько 40 незаконних об’єктів стихійної та пересувної торгівлі демонтували на вулиці Заболотного 20А, що на Теремках.
“Ще на початку місяця інспектори благоустрою нагадували власникам цих споруд, що вони мають надати дозвільні документи на розміщення чи, за їхньої відсутності, самостійно демонтувати незаконні об’єкти. Деякі власники дослухались та прибрали їх. Решту було демонтовано сьогодні”, – нагадав Бойко.
В. о. директора “Київблагоустрою” наголосив, що що незаконній торгівлі не місце в столиці, а тим паче на тротуарах, зупинках громадського транспорту та дорогах.
“Усі тимчасові споруди та об’єкти пересувної торгівлі можуть бути розміщені лише за наявності дозвільної документації”, – додав він.
Нагадаємо, що раніше біля станції “Либідська” демонтували 14 точок незаконної торгівлі. Власники погрожували самоспаленням.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...