На тепломережах столиці вже виявили кілька сотень “слабких місць”

Автор: Галина Ворона
09:58 27.05

Підготовка теплового господарства столиці до наступного опалювального сезону триває за графіком. Під час гідравлічних випробувань тепломереж фахівці вже виявили та усунули понад 300 пошкоджень, щоб не допустити аварій взимку.

На тепломережах столиці вже виявили кілька сотень “слабких місць”

Про це розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Складений перелік об’єктів, де будуть проведені планові ремонтні роботи, тривають гідравлічні випробування теплових мереж на міцність. Просимо киян терпляче поставитись до перерв у наданні послуг і звертати увагу на інформацію диспетчерських служб про терміни робіт та усунення аварій“, – розповів Микола Поворозник.

Зазначимо, що гідравлічні випробування необхідні для виявлення та своєчасного усунення “слабких” місць трубопроводів. Це важливий етап підготовки тепломереж до навантаження в опалювальний період.

Про терміни повернення гарячої води до вашого будинку можна дізнатись з оголошень на будинках та на сайті Центральної диспетчерської з питань ЖКГ, а також за номером телефону 15-57 або (044) 500-1557.

Читайте також: В ЦКС нагадали 5 способів передати показники лічильників води

Нагадаємо, з 10 травня у столиці стартували гідравлічні випробування тепломереж, під час яких мережі теплопостачання випробовують на міцність, щоб виявити “слабкі місця” і відремонтувати.

Великий Київ у Google News

підписатися