На Сирці за кошти Громадського бюджету облаштували екопарк з фонтаном-поїлкою для птахів

Автор: Галина Ворона
14:57 19.01.2022

У Шевченківському районі за кошти громадського бюджету облаштували екопарк “Сирецький Яр”. У 2022 році планують реалізувати ще 4 проєкти-переможці Громадського бюджету.

На Сирці за кошти Громадського бюджету облаштували екопарк з фонтаном-поїлкою для птахів

Про це розповіли у мерії.

Як зазначається, проєкт “Екопарк “Сирецький яр” став переможцем Громадського бюджету-2021. Автори проєкту ставили за мету відтворення екосистеми парку та зазначали, що його відновлення сприятиме очищенню повітря, покращенню мікроклімату для всього району та міста в цілому.

Замовником робіт з облаштування екопарку “Сирецький яр” виступила компанія “Київзеленбуд”.

Парк розчистили від сміття та сухостою, відновили сходи, встановили лави й інформаційний стенд, влаштували газон та висадили крупномірні дерева.

Щоб на територію парку не потрапляло сміття, її огородили металевою сіткою. Подбали й про пернатих – для них встановлено фонтан-поїлку, яка має стати родзинкою парку. Як він виглядає – можна подивитись на фото монтажу.

За словами гендиректора “Київзеленбуду” Олексія Короля, у 2022 році заплановано втілити 4 проєкти-переможці Громадського бюджету: облаштування скверу “Дружба” на бульв. Дружби народів між буд. 20-22 (№1370), інклюзивний дитячий майданчик у парку “Кіото” (№834), скейт-парк біля Синього озера для вело-, скейт-, самокатних тренувань (№1459), безпечні парки та сквери (№873).

Нагадаємо, у Шевченківському районі цього року відремонтують кілька десятків дворів – адреси

Великий Київ у Google News

підписатися