По понятіях, до останнього. На столичному вокзалі таксисти воювали за “жирного” клієнта (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
17:59 07.05

Двоє пранкерів біля Центрального вокзалу в столиці по черзі підходили до одного й того ж таксиста, аби спровокувати його відкрити всі таємниці “бізнесу”. Перший грав роль клієнта, якому потрібно доїхати в аеропорт «Бориспіль», другий — випадкового таксиста, який пропонував доїхати на 100-150 гривень дешевше запропонованої ціни.

По понятіях, до останнього. На столичному вокзалі таксисти воювали за “жирного” клієнта (ВІДЕО)

Відео розіграшу опубліковане на YouTube-каналі «Недімон».

 Справжні таксисти вимагали в середньому 600 гривень за таку поїздку.

 

Боротьба розвернулась не на життя.  Деякі таксисти просто матюкалися на “лівого” таксиста, інші починали штовхатися і лізли битися.

Більшість водіїв не скидали навіть до 500 гривень. Лише один погодився відвезти “клієнта” за 300 гривень, і то, не з власного бажання, а з принципу.

Чоловікові, який вдавав «таксиста на демпінгу» справжні водії натяками пояснювали, що «тут так ніхто не робить» і що вони нібито «платять гроші, аби тут працювати».

Читайте також: Таксі під 1000 гривень та пусте метро – перший день локдауну в Києві (ФОТО)

До слова, пілотний проєкт з надання соціального таксі для маломобільних киян запустили ще у вересні минулого року. І хоч “пілот” показав гарні результати, через певні проблеми ця послуга забуксувала на деякий час. Наразі місто усунуло всі недоліки і готується вже в травні запустити на маршрути перші автомобілі.

Великий Київ у Google News

підписатися