На станції метро “Дніпро” з’явиться медуза в зріст людини

18:12 01.07.2020

На станції метро “Дніпро” розмістять скульптуру “Медуза LPDE” – це частина проекту “Середовище існування. Маніфест 2020” Всесвітнього фонду природи WWF Україна. Робота заввишки майже в зріст людини створена з пластикових пакетів.

На станції метро “Дніпро” з’явиться медуза в зріст людини

Як повідомляє пресслужба столичної підземки, авторами роботи є ZiguraArt (Микита та Егор Зiгура).

Вона змушує осмислити проблематику забруднення водойм, та провокує подумати про те, що залишається після нас для наступних поколінь”, – пояснюють автори.

У метрополітені додають, що як найекологічніший транспорт не могли бути осторонь такого проекту. І станція обрана не випадково. Стан Дніпра критично важливий не лише для столиці, а й багатьох інших регіонів України. Але навіть приватні рибалки та відпочивальники на набережній часто залишають після себе сміття на доріжках та у воді, не кажучи вже про підприємства.

Проект триватиме до 30 серпня. Стоятиме скульптура у порталі “Мир” з монументом жінки та голубів нагорі.

До неї не можна буде підійти, лише побачити за склом. Бо у житті ми також наче не бачимо, що там під водою, але все більше жахаємося, коли з’являються сюжети про острови пластику та іншого мотлоху у річках, морях та океанах”, – розповідає заступниця начальника столичної підземки Наталка Макогон. 

Нагадаємо, у п’ятницю, 3 липня, в рамках Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів киян та гостей столиці запрошують приєднатися до акції «День без поліетилену».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...