На станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка «Сталь Перемоги»

Автор: Анна Ткаченко
16:51 08.11.2023

У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка «Сталь Перемоги», організаторами якої є Музей-майстерня І. П. Кавалерідзе. Триватиме мистецький проєкт до 10 грудня.

На станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка «Сталь Перемоги»
Світлодіодне освітлення

Про це інформує КМДА.

Виставка присвячена людям, які творять долю України. Проєкт засвідчує, що Перемога – це результат спільної роботи всіх верств суспільства: від військових, які захищають нашу країну, до медиків, волонтерів, правозахисників, журналістів тощо.

На стендах зображені портрети солдатів різних військових підрозділів, їхні історії та важливі битви. Роботи демонструють роль волонтерів, учителів, митців, хліборобів, електромонтерів і багатьох інших у формуванні культурної та економічної репутації України. А також внесок працівників комунальних служб, електромонтерів, працівників ДСНС та інших, які підтримують життєдіяльність нашої держави.

Як зазначають організатори заходу, ця виставка нагадує нам, що кожна історія героїзму, незалежно від професії, – важлива складова загального досягнення Перемоги.

На станції метрополітену виставлена репродукція робіт, проте переглянути оригінали картин можна в музеї-майстерні І. П. Кавалерідзе з 14 листопада.

Нагадаємо, 27 жовтня, у День української писемності та мови, на Софійській площі відкрили виставку про 400-річний утиск української мови з боку спочатку російської імперії, потім срср, а нині — рф.

Великий Київ у Google News

підписатися