На Солом’янці відкрилась безкоштовна громадська пральня

Автор: Великий Київ
15:05 16.07.2019

У столиці на вулиці Народного ополчення, 8 відкрив свої двері безкоштовний пункт побуту. Тут всі жителі Солом’янського району можуть скористатись…
Читать дальше

На Солом’янці відкрилась безкоштовна громадська пральня

У столиці на вулиці Народного ополчення, 8 відкрив свої двері безкоштовний пункт побуту. Тут всі жителі Солом’янського району можуть скористатись послугами безкоштовної пральні, попрасувати речі і білизну, а також скористатись послугами дрібного ремонту речей.

Також в окремому кабінеті всі жителі району можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію від професійного юриста. Тут можна вирішити проблемні питання стосовно субсидій, пенсій та інші правові питання.

На відкриття пункту завітав депутат Київради Михайло Терентьєв. Він перевірив готовність пункту побуту до обслуговування великої кількості бажаючих. Кожен, хто скористається послугами пральні, отримає від депутата еко-сумку.

Михайло Терентьєв розповів, що цей новий соціальний проект має на меті допомагати малозабезпеченим сім’ям, пенсіонерам та кожному, хто потребує допомоги.

Всім бажаючим скористатись послугами громадської пральні видадуть спеціальну картку, за якою користуватись громадською пральнею можна завжди швидко і безкоштовно.

Пункт побуту працюватиме кожного дня з 10:00 до 18:00 за адресою вул. Народного ополчення, 8. Зa додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 044-227-28-95.

Нагадаємо, у Києві відкрився дванадцятий будиночок безкоштовного харчування «Обід без бід».

 

Великий Київ у Google News

підписатися