На Шулявці хочуть створити парк. Але є нюанс

14:24 09.06

На Шулявці планують створити парк площею 0,3110 га. Земельна ділянка розташована в Шевченківському районі на проспекті Перемоги, 50-А поблизу станції метро «Шулявська». Але спочатку Київраді треба цю ділянку викупити.

На Шулявці хочуть створити парк. Але є нюанс

Про це повідомив сьогодні заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За його словами, з 2014 року зазначена земельна ділянка перебуває у приватній власності. Водночас дозвільні документи на будівництво у власника відсутні, що викликає значний суспільний резонанс та привертає увагу засобів масової інформації.

Найшвидший та найдієвіший спосіб зупинити незаконну забудову даної ділянки – це викупити її. Наші депутати мають зрозуміти це та підтримати рішення про викуп, бо зволікання у цьому питанні загрожує появою нового житлового комплексу на місці потенційного скверу»,

– наголосив Володимир Бондаренко.

Як зазначив заступник міського голови, на даній території жодне будівництво не планується. Натомість на цій земельній ділянці планується винятково створення нової зеленої зони. Тому після проведення належних заходів і прийняття рішення буде розпочато процедуру викупу ділянки на проспекті Перемоги, 50-А в Шевченківському районі.

Для облаштування нового сучасного парку необхідно реалізувати наступні заходи:

  • у встановленому законом порядку письмово повідомити ТОВ «Шулявка» про викуп земельної ділянки для створення нового міського парку;
  • забезпечити проведення експертної грошової оцінки території;
  • рецензувати звіт із експертної грошової оцінки;
  • надати пропозиції щодо викупу земельної ділянки;
  • підготувати та подати проєкт рішення про затвердження викупної ціни земельної ділянки Київській міській раді.

Читайте також: Київрада завтра збереться на засідання – які питання розглянуть

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...