На що звернути увагу, обираючи постачальника газу? Поради експертів

19:00 26.02

Ціна на газ – не єдиний важливий фактор, кажуть фахівці. Адже до кінця опалювального сезону ціни у всіх постачальників майже однакові. Тому якість обслуговування і наявність додаткових сервісів сьогодні відіграють важливу роль.

На що звернути увагу, обираючи постачальника газу? Поради експертів

В першу чергу експерти радять звернути увагу на те, наскільки легко буде приєднатись до нового постачальника і зручно оплачувати рахунки.  Бо це суттєво економить час. А, за можливості, краще обирати єдиного постачальника одразу декількох енергоносіїв.

“Досить поширеною є світова практика постачання електроенергії та газу від одного постачальника. Це зручно як під час під’єднання, так і в подальшому обслуговуванні. Це додаткові сервіси та економія часу”, – розповідає директор з продажу та обслуговування клієнтів енергопостачальника YASNO Євген Бушма.

Так, на сайті YASNO https://yasno.com.ua/gas можна приєднатись до договору про постачання газу всього за три кроки: заповнити заявку, надіслати її разом з фото необхідних документів і отримати повідомлення про приєднання. Це значно зменшить витрати часу.

Ще один плюс єдиного постачальника – загальний онлайн-кабінет. У ньому відразу видно рахунки і за електричну енергію, і за газ. А для оплати за цими рахунками навіть не потрібно виходити з дому.

Тож, при виборі постачальника газу варто враховувати, наскільки зручно і комфортно вам буде з ним співпрацювати. 

Детальніше про те, як вибрати постачальника газу дивіться у сюжеті.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...