На сайті Київради з’явились петиції за і проти будівництва паркінгу біля нового моста-хвилі: що думають кияни

Автор: Вікторія Мілюта
10:33 11.07

Новий міст-хвиля на Оболоні став популярним місцем серед киян – погуляти туди приїздять містяни з різних районів столиці. Та запаркувати автівку біля нової локації вкрай важко.

На сайті Київради з’явились петиції за і проти будівництва паркінгу біля нового моста-хвилі: що думають кияни

У зв’язку з цим на сайті Київради опублікували петицію з проханням вирішити цю проблему.

«На сьогодні прибудинкові території всіх будинків в цій частині Оболоні є повністю запаковані відвідувачами цих зон.  Досить часто таке паркування унеможливлює оперативний проїзд екстрених служб (пожежна, швидка, поліція). Європейська практика сталого розвитку міста передбачає створення не лише місць відпочинку та рекреації, а забезпечення базових потреб відвідувачів, в тому числі в частині паркування», — йдеться у зверненні.

Автор ініціативи пропонує збудувати паркінг на ділянці, яку Київрада ще торік виділила саме для цього. Та складність полягає в тому, що будівництво має бути на території гідротехнічної споруди цивільного захисту від підтоплень.

Читайте також: Прогулянка мостом-хвилею та засмага на острові на Оболоні – що варто знати, вирушаючи на відпочинок

За планом багатоповерховий паркінг мав з’явитися на вулиці Прирічній. Але це місце знаходиться майже за два кілометри від нової зони відпочинку.

Проте, місцеві жителі виступили проти цього будівництва – вони вимагають зберегти тут зелену зону. Відповідна петиція також з’явилася на сайті Київради. Активісти стверджують, що ця місцевість не підходить для паркінгу, бо її регулярно підтоплює навесні, а також під час злив.

Кияни пропонують альтернативні ділянки для організації паркомісць, які не розташовувались би на гідротехнічних спорудах та зелених зонах.

Нагадаємо, міст-хвилю на Оболоні відкрили 24 травня – він одразу став популярним у киян. Тепер містяни можуть гуляти новою великою рекреаційною зоною на Оболонському острові. Новий міст зʼєднує острів з набережною Оболоні та парком «Наталка». 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин