На сайті або в мобільному додатку компанії Турбо можна замовити продукти з доставленням додому

12:13 04.05

Жителі Києва так звикли до можливості швидко та без зайвих клопотів замовити продукти з доставленням додому, що вже встигли забути, як воно стояти в чергах, шукати решту, витрачати цілу годину, а то й більше на закупи.

На сайті або в мобільному додатку компанії Турбо можна замовити продукти з доставленням додому

Навіть несприятливі умови не можуть завадити купити продукти з доставкою від Турбо — компанія відновила роботу по більшості адрес та готова приймати замовлення з 10:00 до 18:00. Доставляння займає від 15 хвилин — чим менша відстань від даркстору, тим швидше приїде замовлення незалежно від кількості позицій. А тим часом вага одного замовлення може досягати 12 кг. Про інші умови доставлення поговоримо докладніше.

Turbo Ua — доставлення, з турботою про кожного

Поновлення роботи відбулося в районах Оболонь, Березняки та Жуляни, адже повноцінно працюють даркстори за адресами: вул. Дніпровська набережна, 26б; вул. Анни Ахматової, 35а; вул. Юрія Шумського, 1б; просп. Героїв Сталінграду, 6, корпус 7 та вул. Ломоносова 73Г. Аби уточнити, чи покриває зона доставляння конкретно вашу адресу, достатньо вибрати її на мапі, або вказати координати вручну в спеціальному полі. Після цього можна буде переходити безпосередньо в каталог до вибору товарів та оформлення замовлення.

Замовити з доставленням можна як продукти першої необхідності, так і засоби побутової хімії, напої та снеки. Асортимент оновлюється в реальному часі та дає можливість формувати кошик у такий спосіб, аби всі позиції, додані до замовлення, приїхали на адресу вчасно. А ось важлива інформація, стосовно умов замовлення продуктів із доставленням:

  • сума мінімального замовлення — 100 гривень;
  • безкоштовне доставлення для замовлень від 250 грн;
  • поки що немає можливості замовити м’ясо та продукти, що швидко псуються;
  • мінімальний час доставляння — від 15 хвилин;
  • розрахуватися можна на сайті карткою або будь-яким зручним способом по приїзду кур’єра;
  • максимальна вага замовлення — 12 кг.

Такі лояльні умови надихають на співпрацю, та спонукають замовляти продукти з доставленням додому, бо це так швидко, просто та вигідно. Звісно, ціна деяких продуктів із каталогу може бути вищою, ніж за купівлі на ринку, але це будуть відбірні овочі та фрукти, до того ж ще і смачні. Компанія ретельно відбирає постачальників товару, аби мати можливість заявляти про якість своєї роботи.

Про інші умови оформлення замовлення

Наразі роботу відновлено частково — з 10 години ранку до шостої години вечора, але цього часу цілком вистачає, аби доставити замовлення жителям Києва та порадувати їх швидкою та злагодженою роботою. Компанія Турбо ЮА активно працює над відновленням повного асортименту товарів, але в столиці можна побачити нестачу хліба, молочної продукції та яєць. Ведеться активна робота з пошуку постачальників цих продуктів для можливості замовлення їх через сайт або мобільний додаток. Зверніть увагу, що вартість пакування розраховується окремо, але ця сума завжди вказується в самому замовленні, тому підсумкова вартість не стане для вас неприємним сюрпризом.

Умови нарахування бонусних коштів залишаються незмінними, а використати TurboCoin можна для безкоштовного доставлення, купівлі набору продуктів, сертифікатів або на благодійність. Тому замовляти в Турбо не тільки приємно, але й вигідно, потрібно лиш зареєструвати особистий кабінет та зробити перше замовлення. Не дивлячись на те, що сервіс поки що працює в обмежених зонах, доставленням уже встигли скористатися сотні жителів Києва і їхня кількість і далі збільшується. До кінця травня планується покрити доставленням усе місто, тому варто слідкувати за новими пресрелізами.

Великий Київ у Google News

підписатися